15 қаңтар 2024

Халықаралық ғылыми жұмыстар байқауындағы жеңіс Қазақстан Республикасы ІІМ Б.Бейсенов атындағы Қарағанды академиясының кәсіби даярлық факультетінің 2 курс курсанты Юлия Толокольникова «Мемлекеттік құрылыс және халықаралық қатынастар» атты білім алушылардың ғылыми-зерттеу жұмыстарының халықаралық байқауында жеңіске жеткені үшін І дәрежелі дипломмен марапатталды. Байқауды Ресей ІІМ Орал заң институты Ресей, Тәжікстан, Беларусь және Қазақстанның заңгерлік жоғары оқу орындарының білім алушылары арасында өткізді. Ғылыми жетекшілікті жалпы заң пәндері кафедрасының аға оқытушысы полиция подполковнигі Оксана Ладыгина жүзеге асырды және ол Академия бастығының алғыс хатымен марапатталды. Жеңімпазды құттықтаймыз!