Бейсенбі, 4 Тамыз 2022

Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығымен бекітілген Ұжымдық қауіпсіздік шарт ұйымына мүше-мемлекеттердің құқық қорғау органдары мен арнайы қызметтері үшін кадрлар даярлау туралы келісімге сәйкес 15 талапкер Ресей Федерациясы Ішкі істер министрлігінің келесі жоғары оқу орындарына жолданды: «Құқықтану» мамандығы бойынша Ресей Федерациясы Ішкі істер министрлігінің Ростов заң институты, «Компьютерлік қауіпсіздік» мамандығы бойынша Ресей Федерациясы Ішкі істер министрлігінің Воронеж институты және Құқық қорғау органдарындағы ақпараттық технологиялар қауіпсіздігі мамандығы бойынша ІІМ Мәскеу Академияна.

Әр оқу орынға 5 талапкер таңдалды. Ресей жоғары оқу орындарының болашақ курсанттарының саны 14 ұл және 1 қыз болды.

Оларға оқуда табыс, үлкен жетістіктер тілейміз!