Медицинская часть.KZ

Начальник медицинской части Карагандинской Академии им. Б.Бейсенова

Сафронова Наталья Александровна

Медициналық бөлім

Медициналық бөлімі 1969 жылғы 10 қазанда құрылған Баримбек Бейсенов атындағы Қазақстан Республикасы ІІМ Қарағанды академиясының құрылымдық бөлімшесі болып табылады.Медициналық бөлімнің бірінші басшылары Кубылтаев Б.К,Жангелов В.М.,Сартаев Ж.Н, Курмачёв А.М.,Калачёв Ю.С. Дәрігерлер жоғары және бірінші санатты: Котяк Т.Т.,Востров В.Ф., Мишуркина И.А., Серикова Г.С., Темирова Э.Е.,Патеримова Л.А., Нягулова Л.Ю., Рычкова Т.В., Годятская В.А., Полева Р.В., Бектурова С.А., Мылтыкбаев Н.Т. Денсаулық сақтау саласының қамқоршылары мен медецинский сіңілісі: Фроль Г.С., Камчибекова А., Богненко С.В., Леонова Л.Н., Ротова О.Н., Чернышова М.Н., Гержик И., Бейникова Н.В., Олейник Л.А., Кабельдинова Г.К., Леонова Л.Н., Ахмедиева Г., Бибикова Т.П., Исаева Г., Кожемякина Т.Н., Вебер Е.А., Вяткина С.В., Цуканова О.Н.

Медициналық бөлім Қарағанды облысының Денсаулық сақтау басқармасы берген Қарағанды облысының аумағында медициналық қызметті жүзеге асыруға лицензия алады (Қарағанды облысы әкімдігі 16.04.2014 ж., сериясы ЛП №001370 медициналық және медициналық қызмет).

Соңғы 50 жыл ішінде медициналық бөлімде материалдық база жетілдіріліп,дамыды.Күрделі жөндеу өткеннен кейін (16 төсектік) амбулаториялық-емханалық аурухана, қолданыстағы функционалды бөлмелер,дәрігерлер,фельдшерлік-акушерлік және фармацевтикалық дәрігерлік амбулаториялар бар.

Медициналық бөлімнің басты міндеті акдемияның ауыспалы құрамының денсаулығын сақтау және алдын алу бойынша санитарлы-гигиеналық жұмыстар.

Медициналық бөлімшенің басты міндеттерінің бірі – кандидаттарды медициналық тексеруден өткізу және Академияға түсу бойынша әскери-медициналық комиссияның құрамында, сондақ-ақ Пос ауылында жас күрескердің алғашқы курсында жыл сайынғы жұмыс.Долинка.

Медициналық-санитарлық бөліктің материалдық-техникалық базасы үнемі дамып келеді ,қазіргі уақытта бұл емдеу-диагностикалық бөлмелер мен жабдықтардың қажетті жиынтығымен ведомстволық денсаулық сақтаудың заманауи терапевтік және профилактикалық мекемесі.

Медициналық бөлімі академия қызметкерлерін1980 жылғы Олимпиада ойындарында және 1986 жылы қарау кезеңінде шоғырландырылған батальондарға белсенді қатысты.Мәскеуде, сондай-ақ «ыстық нүктелерде» – Таулы Карабахта, Жаңа Өзенде.

2008 жылы шілде айында Астана қаласының мерей тойын мерекелеу кезінде аралас жасақтағы медициналық бөлімнің қызметкерлері қатысты.

2017 жылдың 1 маусымынан 2017 жылдың 12 қыркүйегіне дейін медициналық бөлім Астанадағы әріптестеріне көмек көрсетті,онда курсанттар ЭКСПО-2017 халықаралық көрмесінде қоғамдық тәртіпті және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз етті.

Медициналық бөлімшенің жұмысында айрықша ерекшелігі-диагностикалау мен емдеудің жаңа әдістерін жетілдіру және қолдану. Барлық қызметкерлерхалықаралық конференцияларға,конгреммтерге,семинарларға, мастер-клаасстарға белсене қатысады, осылайша олардың деңгейін жоғарылатады, сондықтан академия басшылығының медицина қызметкерлері тобына жүктелген міндеттер ауруларды болдырмау және емдеу, вакцинациялау, инфекциялық аурулардың алдын алу және академияның күндізгі бөлімнің студенттері арасында жарақаттардың алдын-алу.

Медициналық бөлім ұжымы

Медициналық бөлімнің бастығы, дәрігер-терапевт – Сафронова Наталья Александровна;

Медбике – Жантемирова Айнагуль Болатовна;
Медбике –Сандырева Людмила Дмитриевна;
Медбике – Гашевская Светлана Николаевна;
Медбике – Әміржанова Няйля Ғайсанқызы;
Фармацевт – Дьякова Анна Николаевна.

Байланыс ақпараты:
тел: 8(7212) 30-33-85