Әйелдер кеңесі

Қазақстан Республикасы ІІМ Б. Бейсенов атындағы Қарағанды академиясындағы әйелдер кеңесі ауыспалы және жеке құраммен тәрбие және идеологиялық жұмысты күшейту, барлық қызметкерлерді ішкі істер органдарының алдына қойылған міндеттерді табысты орындауға жұмылдыру, әйел қызметкерлерді қоғамдық жұмысқа тарту, олардың салауатты өмір салты мен ауыспалы құрамын дұрыс тәрбиелеуге көмек көрсету, ұжымда қолайлы жағдай жасау мақсатында құрылады.

Әйелдер кеңесінің басты міндеті – бөлім басшылығына қызметкерлерді адамгершілік және эстетикалық тәрбиелеуде, жеке құрамды қызметтік және жедел міндеттерді сәтті шешуге жұмылдыруда көмек көрсету.

Әйелдер кеңесінің негізгі міндеттері:

– қызметкерлердің отбасыларында салауатты тұрмысты нығайту;
– ішкі істер органдары қызметкерлерінің еңбегі мен кәсібіне құрмет көрсетуге тәрбиелеу;
– академияның ауыспалы құрамын дұрыс тәрбиелеуге көмек көрсету;
– әйел қызметкерлерді көркем өнерпаздыққа, спорт секцияларына, қоғамдық жұмысқа тарту;
– әйелдер мен қызметкерлердің балаларының бос уақытын ұйымдастыру (балаларды қорғау күніне, жаңа жылдық кештерге және т. б. мерекелер өткізу).

Әйелдер кеңесінің құрамына 5-тен 11-ге дейін ең белсенді әйел қызметкерлер кіруі мүмкін. Әйелдер кеңесі өз құрамынан төраға мен оның орынбасарын сайлайды.

Кеңестің әрбір мүшесіне жұмыс бағыттарының бірін басқару жүктелген: қызметкерлер үшін мәдени шаралар мен бос уақытты ұйымдастыру, курсант қыздармен жеке-тәрбие жұмысы, асхана жұмысын ұйымдастыру және ауыспалы құрамды тамақтандыруды қамтамасыз ету, әйел қызметкерлер арасындағы жанжалдарды шешу, салауатты өмір салты туралы әңгімелесуді ұйымдастыру және т. б.

Қоғамдық құрылымдардың басшылары, кафедралардың, басқа құрылымдық бөлімшелердің бастықтары және олардың орынбасарлары әйелдер кеңесінің отырыстарына және қызметкер әйелдердің Жалпы жиналыстарына қатыса алады, мәселелерді талқылауға қатыса алады, жеке құрамды тәрбиелеу жөніндегі жалпы міндеттерге сүйене отырып, өз ұсыныстары мен ұсынымдарын енгізе алады.

Төраға Әйелдер кеңесі.

Төрағаның орынбасары – жалпы заң пәндері кафедрасының аға оқытушысы полиция полковнигі Әубәкірова Гүлдана Айтмұхамбетқызы.

Кеңес мүшелері:

1. қылмыстық құқық және криминология кафедрасының профессоры полиция полковнигі Мұхамадиева Гүлнар Жақсыбайқызы;
2. кәсіби-психологиялық даярлық және ІІО басқару кафедрасының профессоры полиция полковнигі Имажанова Гүлмира Съезбекқызы;
3. жалпы заң пәндері кафедрасының аға оқытушысы полиция майоры Әбуталиева Айнұр Әбдіманапқызы;
4. ҒЗИ аға ғылыми қызметкері полиция подполковнигі Ноғайбаева Алтынай Сансызбайқызы;
5. криминалистика кафедрасының аға оқытушысы полиция подполковнигі Жүнісова Айгүл Жұматайқызы;
6. жалпы заң пәндері кафедрасының аға оқытушысы полиция подполковнигі Ладыгина Оксана Александровна;
7. қылмыстық құқық және криминалогия кафедрасының аға оқытушысы Оңғарова Гүлжан Болатқызы;
8. арнайы кітапхана меңгерушісі Әбдірахманова Ғалия Құралтайқызы.

Хатшы – кадр саясаты бөлімі идеологиялық жұмыс бөлімшесінің аға инспектор-психологі полиция капитаны Епишко Анастасия Сергеевна.