Сенбі, 22 Қазан 2022

20 қазанда Қарағанды қаласының әдемі, мерекелік іс-шара – жас офицерлер балы өтті, оған жыл сайын Қарағанды облысының әскери құрылымдары және құқық қорғау органдарының жас қызметкерлері қатысады.

Биылғы іс-шара Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің 30 жылдығына арналды.

2009 жылдан бастап Қарағанды облысындағы Жастар ресурстық орталығы мен жастар саясаты басқармасы Жас Офицерлер балын өткізіп келеді, ал бұл іс-шараның миссиясы-офицерлер құрамының патриоттық сезімін, жас офицерлер мәртебесін арттыру болып саналады. Аталған мереке өте жоғары деңгейде өтті.

Балға барлығы 14 жұп қатысып, бас жүлдені ІІМ Бәрімбек Бейсенов атындағы Қарағанды академиясы жеңіп алды!

Қашенов Мағжан мен Аши Фаризат біздің академияны лайықты түрде таныстырды.

Қашенов Мағжан-криминалистика кафедрасының оқытушысы. Ол министр Марат Ахметжановтың бұйрығымен бірінші болып «полиция лейтенанты» офицерлік атағын алған үздік курсанттардың бірі болған біздің Академия түлегі.

Аши Фаризат-оқуда белсенді, жауапты және табысты үшінші курс курсанты.

Жеңімпаздарды облыс әкімінің орынбасары Ербол Аликулов құттықтап, Академияның жас офицеріне 100 мың теңгеге сертификат табыс етті.

Біз Мағжан мен Фаризатты құттықтаймыз және ІІМ Қарағанды академиясының имиджін арттыруға қосқан үлесі үшін алғыс айтамыз!