Курсанттардың оқу үдерісінде алған теориялық білімдерін одан әрі бекіту

Сенбі, 15 Қазан 2022

Курсанттардың оқу үдерісінде алған теориялық білімдерін одан әрі бекіту және мамандығы бойынша кәсіби дағдылары мен іскерліктерін жетілдіру үшін 10 қазанынан бастап Академияның  кәсіби даярлық факультетінің 3-курс курсанттары Қарағанды облысы ПД аумақтық бөліністерінде дуальды білім беру шеңберінде қосымша практикадан өтуде.

Кәсіби даярлық факультеті «қылмыстық процесс» және «криминалистика» кафедраларымен бірлесіп, білім алушылармен практикадан өту бойынша нұсқаулық-әдістемелік сабақтар өткізілді.

Теориялық білімі бар курсанттар кәсіби біліктер мен дағдыларды, іскерліктерді тікелей жұмыс орнында меңгеріп, жан-жақты кәсіби дамуына мүмкіндік береді.

Академия миссиясы – өз Отаны мен елін сүйетін, білімді де білікті, ұтқыр ойлы ұрпақтар тәрбиелеу.

Біздің білім алушылар сапалы білім алып, өз міндеттерін орындауға жауапкершілікпен, Отанға деген патриоттық сезіммен, өз еліне деген сүйіспеншілікпен қарайды деп сенеміз.