ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігінің шешімімен Әйгерім Матышова 2023 жылғы ақпанда философия докторы (PhD) дипломы табыс еттілді

Дүйсенбі, 27 Ақпан 2023

Жоғары оқу орындары қызметінің негізгі бағыттарының бірі қызметкерлердің кәсіби өсуіне жағдай жасау және ғылыми кадрлар даярлау болып табылады. Қазақстан Республикасы ІІМ Б.Бейсенов атындағы Қарағанды академиясы да осы бағытта жұмыстар жүргізуде.

2022 жылдың 30 сәуірінде Академияда «6D030300 – «Құқық қорғау қызметі» білім беру бағдарламасы бойынша Академияның Ғылыми-зерттеу институтының аға ғылыми қызметкері, полиция подполковнигі Матышова Әйгерім Мардатайқызы құпиялық белгісі бар тақырыпта философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін диссертация қорғаудан өтті.

Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің шешімімен Әйгерім Матышова 2023 жылғы ақпанда философия докторы (PhD) дипломы табыс еттілді.

Әріптесімізді диссертацияны сәтті қорғаумен және ғылыми дәреже алуымен шын жүректен құттықтаймыз! Одан әрі жаңашыл идеялар, жарқын жетістіктер тілейміз!