Өздеріңіз білетіндей, 1 маусым-бұл балалар мерекесі ғана емес

Бейсенбі, 1 Маусым 2023

Өздеріңіз білетіндей, 1 маусым-бұл балалар мерекесі ғана емес, сонымен қатар қоғамда баланың құқықтарын сақтау және құрметтеу қажеттілігін еске салудың жақсы себебі.

Жаздың бірінші күні дәстүрлі түрде балаларға арналған мерекелік іс-шаралар ұйымдастырылады.

Өкінішке қарай, әлемде қорғаныш пен көмекке мұқтаж миллиардтаған балалар бар. Олардың өмірінде қуаныш өте аз, бұл балалардың «бақытты балалық шағы» деп атауға болмайды.

Сүйіспеншіліктен айырылған, көмекке мұқтаж балалар әрқашан біздің қасымызда. Тіпті ең кішкентай қамқорлық пен көңіл-күй олардың жүздеріне шынайы қуаныш сыйлайды.

Биыл бірінші маусымда Қазақстан Республикасы ІІМ Б. Бейсенов атындағы Қарағанды академиясының 5-курс тыңдаушылары мен қосымша білім беру факультетінің қызметкерлері Теміртау қаласындағы кәмелетке толмағандарды бейімдеу орталығының тәрбиеленушілерін құттықтап, оларға сыйлықтар табыс етті.

Полиция қызметкерлері үшін балалардың жақсылыққа және өз күштеріне сенуі, немқұрайлылық пен алшақтыққа тап болмай, айналасындағылардың қолдауын сезінуі маңызды. Жылы сөз, қуаныш, тіпті басқа адамдардың оларға көңіл бөлуі әр баланы сәл бақытты ете алады, өйткені бөтен балалар жоқ, олардың бәрі біздің болашағымыз, ол үшін әрқайсымыз жауап береміз.