Жемқорлыққа жол берме

Бейсенбі, 29 Шілде 2021

Қарағанды облысында жастар және халықтың өзге де әлеуметтік топтары арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру мақсатында «Сары – арқа адалдық алаңы» жобасы жүзеге асырылуда. Жобаның негізгі міндеті жастардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім деңгейін арттыруға бағытталған шараларды іске асыру. Егер де сіздердің тараптарыңыздан сұрақтар немесе ұсыныстар туындаса, сіздер Алиханова 12 адресі бойынша орналасқан «Сары – арқа адалдық алаңы» жобалық кеңсесіне, call – center «1424» немесе «Senim 109» нөмерлері бойынша хабарласа аласыздар.

Что делать при столкновении с фактом коррупции?

Если вы столкнулись с коррупционными проявлениями со стороны государственных служащих или стали невольным свидетелем незаконных коррупционных нарушений, то вам нужно обратиться в Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционную службу) одним из следующих способов:

1. Письменно по почтовому адресу: 100000, город Караганда, улица Алиханова, 12 дом, или в территориальные Департаменты по месту проживания;
  2. Через онлайн-сервис портала электронного правительства egov.kz (требуется наличие электронной цифровой подписи – ЭЦП);
  3. Через единый Сall-центр Антикоррупционной службы по бесплатному номеру 1424.