Пятница, 31 марта 2023

Қайырлы күн, достар!
Сіздерге тағы да жақсы жаңалықтармен шығып отырмыз!??

ҚР ІІМ «Алатау» СК-де ІІМ Тергеу комитетінің 60 жылдығына арналған келесі спорт түрлері бойынша спартакиада өтті: шахмат, үстел теннисі, футбол және волейбол.

Жарысқа ІІМ түрлі қызметтерінен 120-дан астам қызметкер қатысты, атап айтқанда:

1. ІІМ Тергеу департаменті,
  2. ІІМ ӨҚД,
  3. Астана қаласының ПД,
  4. Көліктегі ПД,
  5. ІІМ әскери-тергеу басқармасы және біздің Академия.

Спартакиадаға жақсы дайындалған полиция қызметкерлері жиналды. Үстел теннисіндегі күресте бірінші орынды дене шынықтыру кафедрасының оқытушысы Атембеков Нұржан Райханұлы иеленді, сондай-ақ футбол мен волейболда бірінші орынды ІІМ Қарағанды академиясының профессорлық-оқытушылық құрамының құрама командасы жеңіп алды.

Осылайша, жалпы командалық бірінші орынды Академияның құрама командасы, ІІМ ӨҚД тергеушілері екінші орынды және ІІМ ПД тергеушілері үшінші орынды иеленді.

Жеңіспен құттықтаймыз !