04 ақпанда кәсіби даярлық факультеті білім алушыларының бітіруіне арналған салтанатты іс-шара өтті

Сырттай білім алушылар жоғары білім туралы диплом алу үшін бес жыл бойы білім алды. Иә, мүмкін біреу үшін бұл жай ғана сандар, күндер, олардың өмірінің өте қысқа кезеңі шығар, бірақ егер сіз білім алушының көзімен қарасаңыз, мүлдем басқаша көрініс көрінеді, өйткені өмірдің бұл қысқа кезеңі — алға қойылған мақсатқа апаратын жол!

Жоғары білім мен кәсіби дағдыларды игеріп, оларды кәсіби практикадан және қорытынды аттестаттаудан өту кезінде растап, олар полиция қызметкерлеріне тән барлық қажетті қасиеттерге ие екендігін дәлелдеді.

Академия — өз идеяларын жүзеге асырудың шексіз мүмкіндіктері бар, адамдар өмірде өз кәсібін табатын орын. Біздің түлектеріміздің енді «мансап баспалдағымен» толық көлемде ілгерілей алатыны және еліміздің барлық өңірлерінде лайықты қызмет атқаратыны өте қуантады.

Түлектерді Академияның оқуының аяқталуымен құттықтаймыз! Алдағы қызметтеріне табыс, зор денсаулық, сондай-ақ ұзақ жылдарға оптимизм тілейміз!