1-25 қыркүйек 2024

«Жемқорлықсыз әлем» тақырыбындағы эссе байқауы. Құқықтық сауаттылықты арттыру және сыбайлас жемкорлық көріністеріне қарсы тұруға байланысты ic-шаралар аясында тілдік дайындық кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы 2023 жылдың 01-25 қыркүйегі аралығында Қазақстан Республикасы ІІМ Бәрімбек Бейсенов атындағы Қарағанды академиясы жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру факультеті ғылыми-педагогикалық магистратурасының 1-курс магистранттары арасында орыс және ағылшын тілінде «Жемқорлықсыз әлем» тақырыбында эссе байқауын өткізді. Орыс тілінде эссе жазу байқауында І орынды Баймырза Диана, II орынды Дагыстанов Бауыржан иеленді. Ағылшын тілінде эссе байқауының қорытындысы бойынша жүлделі орындар келесідей: І орын – Свиридова Жибек; ІІ орын – Шаухар Данияр; ІІІ орын – Баймырза Диана.