11-13 сәуір 2024

2024 жылғы 11-13 сәуір аралығында әкімшілік-құқықтық пәндер кафедрасының профессоры полиция подполковнигі С. К. Күмісбеков және қылмыстық процесс кафедрасының аға оқытушысы полиция майоры Ж. М. Исетова Қазақстан Республикасының ІІМ Қазақстан Республикасында БҰҰ Даму Бағдарламасымен бірлесіп ұйымдастырған «Полицияның сервистік моделіндегі басқару мәселелері» тақырыбында оқыту тренингіне қатысты (БҰҰДБ). Үш күндік іс-шараға БҰҰДБ жобасының ұлттық сарапшысы Назгүл Ерғалиева және Қазақстан Республикасы ІІМ оқу орындарының өкілдері қатысты. Тренинг барысында полицияның сервистік моделіндегі сапаны басқарудың негізгі идеялары, өзгерістерді басқару, сәйкестендіру және талдау, стейкхолдерлермен стратегиялар мен өзара іс-қимыл, жаттықтырушыларға арналған әдіснамалық мәселелер талқыланды. Оқу аяқталғаннан кейін қызметкерлерге сертификаттар табысталды.