14 желтоқсан 2023

2023 жылғы 14 желтоқсанында кәсіптік даярлық факультетінің 3 курс курсанттары үшін онлайн-форматта ғылыми орталық бастығының орынбасары – Ресей Федерациясының ЖОФҚ құқық және басқару академиясының ғылыми-зерттеу бөлімінің бастығы, з.ғ. к., доцент, ішкі қызмет подполковнигі А. И. Мачкасов «Қылмыстық- аткару жүйесінің қызметкерлерінің өмірі мен денсаулығын міндетті мемлекеттік сақтандыру» тақырыбында дәріс оқыды. Александр Мачкасов курсанттармен қылмыстық-атқару жүйесі қызметкерлерінің өмірі мен денсаулығын міндетті мемлекеттік сақтандырудың ресейлік тәжірибесімен бөлісті, бұл қоғамдағы әлеуметтік шиеленісті төмендетуге ықпал ететін азаматтардың әлеуметтік қорғалуын арттырудың маңызды факторы екенін атап өтті.Дәріс соңында жалпы заң пәндері кафедрасының профессорлық- оқытушылық құрамы мен академия курсанттары А.Мачкасовқа өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, оларға толық жауап алды.