15 қараша 2023

Батылдықты талап ететін мамандыққа алғашқы қадамды қалай жасауға болады?! ҚР ІІМ Б. Бейсенов атындағы Қарағанды академиясының жалпы заң пәндері кафедрасының оқытушылары полиция майоры Б.Ғ. Ғаббасәлі және полиция аға лейтенанты А. Д. Баймағамбетова № 59 орта мектептің болашақ талапкерлері үшін кәсіптік бағдар беру мақсетында насихат жүргізді. Аталған оқытушылар жоғары сынып оқушыларына Академияға түсу тәртібі туралы егжей-тегжейлі айтып берді, оқу процесінің ерекшеліктерін, дайындықтың әртүрлі бағыттарын сипаттады, сондай-ақ курсанттар мен полиция қызметкерлері үшін қарастырылған жеңілдіктер мен әлеуметтік кепілдіктер туралы еске салды. Оқушылар Академия қызметкерлерін қызығушылықпен тыңдап, қызығушылық танытқан сұрақтарын белсенді түрде қойды. Кәсіптік бағдар берген қызметкерлер сөз соңында отырған оқушыларды курсанттар қатарынан көргілері келетінін атап өтті.