15 желтоқсан 2023

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнін мерекелеу қарсаңында жалпы заң пәндері кафедрасының оқытушысы Н.А.Шарова “Қазақстан Республикасының мемлекет және құқық тарихы” пәні бойынша «Знаете ли вы ИГП РК?» атты жоғары оқу орындары арасында викторина өткізді.Викторинада 3 команда бақ сынасты: ІІМ Қарағанды академиясының “Алаш” командасы, Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің “Номад” командасы, Қазтұтынуодағы Қарағанды университетінің “Бірлік” командасы.Қатысушылар өз білімдері мен дағдыларын және біліктіліктерін әртүрлі кезеңдерде көрсете білді: әр команда өздерін таныстыру мақсатында бейнероликтер көрсетті, “Өз ойыны” форматында белгілі тұлғалардың, қоғам қайраткерлерінің, хандар мен билердің портреттері мен гравюралары бойынша қойылған сұрақтарға жауап берді.Табанды жарыстың нәтижесінде “Алаш” командасы 1 – орынды, “Номад” командасы 2 – орынды және “Бірлік” командасы 3 – орынды иеленді.