2 қараша 2023

«Адам құқығы» тақырыбында семинар-тренинг Тәжірибелік қызметкерлерді сабақ өткізуге тарту аясында кафедраның аға оқытушылары полиция полковнигі Г.А.Әубәкірова, полиция подполковнигі М.Қ.Балтабасова және оқытушы полиция капитаны Н.А.Шарова қосымша білім беру факультетінің тыңдаушыларына сабақ өткізу үшін Қарағанды қаласы Қоғамдық Кеңесінің тұрақты комиссиясының орынбасары, құқық қорғаушы, «QOZGALYS KZ» ЖҚБ төрағасы А.Б.Қабегеновті шақырды. Аслан Қабегенов әскери-тергеу басқармасының қызметкерлеріне, сонымен қатар тергеушілер мен анықтаушыларға «Адам құқықтары» тақырыбы боиынша семинар-тренинг өткізді, іс-шара барысында қатысушылармен кеистер қарастырылып, шешілді. Тренинг соңында спикер әр қатысушыға адам құқықтарының жалпыға бірдеи декларациясына шолу жасалған брошюра түрінде сыилық жасады.