20 қыркүйек 2024

Қазақстан Республикасы ІІМ жүйесін дамытудың басым бағыттарының бірі ретінде ІІО басқаруындағы жаңа технологиялар, қылмыстардың алдын алу мен ашуды ұйымдастыру, әкімшілік құқық бұзушылықтардың жолын кесу айқындалды. Осыған байланысты ІІО жүйесіндегі жалпы басқару функцияларын ІІО құзыретінен төменгілер ұйымдастырушылық, басқарушылық, талдамалық, үйлестіру сипатындағы міндеттерді штабтық аппараттар жүзеге асырады. 2024 жылғы 20 қыркүйекте әкімшілік-құқықтық пәндер кафедрасының аға оқытушысы полиция подполковнигі В.В. Олейник Қарағанды қаласы ПБ ЖБО-сында 410 оқу тобына ашық сабақ өткізді. Практикалық сабақты өткізу әдісі практикалық органдарда нормативтік-құқықтық актілерді егжей-тегжейлі зерделеу болып табылады, онда курсанттар өздерінің кәсіби саласында нақты жұмыс тәжірибесімен танысуға тамаша мүмкіндік алды. Сабақты өткізу барысында курсанттар оқытушымен бірлесіп проблемалық мәселелер мен даулы тұстарды талдап, еркін сыни ойлау дағдыларын, өз ұстанымдарын дәлелдей және қорғай білу дағдыларын игеруге ұмтылып, ЖБО-сындағы қызметкерлермен сұхбаттасты.