5 желтоқсан 2023

Халықаралық сарапшылар қауымдастығы Қазақстанның адам құқықтары саласында қарқынды дамуын оң бағалады Халықаралық Адам құқықтары күні қарсаңында Астанада Қазақстан Конституциялық Сотының бастамасымен ҚР Президенті жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссиямен және ҚР Сыртқы істер министрлігімен бірлесіп «Салауатты планетадағы бейбітшілік, қадір-қасиет және теңдік. Сот төрелігінің рөлі және адам құқықтарын алға оздыру» атты брифинг өтті. Брифингке Қарағанды академиясы атынан жалпызаң пәндері кафедрасының бастығы, философия докторы (PhD) Райбаев Дәулет Құмарбекұлы қатысты. Аталған шара бейбітшілік кепілі ретінде Халықаралық диалог жылын және Адам құқықтарының жалпыға бірдей декларациясының 75 жылдығын атап өтудің бір бөлігі болып табылады.