6 желтоқсан 2023

2023 жылғы 6 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Б.Бейсенов атындағы Қарағанды академиясының жалпы заң пәндері кафедрасының оқытушысы полиция майоры Ғаббасәлі Ботагөз Ғаббасәліқызы Қарағанды облысының Білім басқармасының Қарағанды қаласы Білім бөлімінің “ Жақып Ақбаев атындағы жалпы білім беретін “ коммуналдық мемлекеттік мектебінің 8 “ Полиция “ сыныбына “ Кәмелетке толмағандардың қылмыстық жауаптылығы және олармен келтірілген шығынның орнын толтыру” тақырыбында қызықты ақпараттармен және көп жылғы ІІО тергеу бөлімдеріндегі тәжірбиесімен бөлісті. Оқушылар тарапынан әртүрлі сұрақтар қойылып , мазмұнды жауаптар қайтарылды. Оқушылар да болашақта тергеуші және криминалист мамандығы бойынша жоғары білім алып, елімізге адал қызмет жасағылары келетіндіктері жайлы арман – мақсаттарымен бөлісті. Академия ұжымы атынан оқушыларға жарқын болашақ, қажымас кайрат тілейміз !