6 желтоқсан 2023

Қазақстан халқы Ассамблеясының Достық үйінде «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің инновациялық тәсілдері» сыбайлас жемқорлыққа қарсы жобалар байқауының финалы өтті, оған Академияның сыбайлас жемқорлыққа қарсы қозғалысының еріктілері, КДФ 3 курс курсанттары Жексенбаев Амир, Жақсылықов Диас және Ефимов Давыд кафедра оқытушысы, полиция аға лейтенанты Баймағамбетова Анель Жомартқызының жетекшілігімен қатысты. Финалдық тур мен жобаларды қорғаудың негізгі мақсаты мемлекеттік билік органдары мен Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті үшін сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылдың құқықтық және ұйымдастырушылық нысандары, оның алдын алудың тиімді тәсілдері, сондай-ақ мемлекеттік сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты жетілдіру бойынша ұсыныстарды талқылау және қалыптастыру болды. Біздің стратегиялық сыбайлас жемқорлыққа қарсы тәрбиеміз болашақ Отан қорғаушыларды даярлау жөніндегі міндеттерді табысты шешуге одан әрі ықпал ететініне сенімдіміз!